Firma OLECH-telecom powstała w 1993 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się budową i montażem anten stacjonarnych do telefonii komórkowej PTK CENTERTEL. Od 1995 roku specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowej obsługi sieci radiokomunikacyjnych od projektów poprzez przygotowanie dokumentów i reprezentowanie inwestora w URTiP na dostawie sprzętu i serwisie pogwarancyjnym kończąc. Budujemy zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem sprzętu radiokomunikacyjnego firmy YAESU.

       Rozwijając swoją działalność rozszerzyliśmy zakres usług o budowę instalacji telefonicznych, telewizyjnych oraz teleinformatycznych wraz z kompleksowym okablowaniem strukturalnym obiektów. Zajmujemy się także dostawą i montażem analogowych i cyfrowych wewnętrznych central telefonicznych. Wykonujemy instalacje odbioru zbiorowego telewizji naziemnej jak i satelitarnej. Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu.

 

        Staramy się realizować indywidualne potrzeby naszych klientów, oferując wiele rozwiązań i wyjaśniając wszelkie wątpliwości.